HAKKIMIZDA

Firmamız HakkındaEndutherm olarak 25 yıldır sanayi ve yan sanayi sektöründe müşteri ihtiyaçlarına, kaliteli malzeme ve son teknoloji kullanarak imal ettiğimiz endüstriyel fırınlarla cevap vermekteyiz.

Müşteri isteklerini tam olarak karşılamayı ve kendini sürekli yenilemeyi amaç edinen firmamız imal ettiği ürünler ile sektöründe tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

Firma Geçmişimiz


1999 yılında Çakır Metal adıyla zamak ergitme fırınları üretimine başlamıştır. Faaliyetlerini alüminyum ergitme, ısıl işlem ve laboratuvar fırınları ile genişletmiştir.

2003 yılında ünvan değişikliğiyle ENDUTHERM Limited Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

2005 yılından itibaren üretim kapasitesini arttırmak için Kurtköy Sanayi bölgesine taşınarak faaliyetlerine devam etmiştir.

2012 yılında alüminyum döküm sektöründe robot otomasyon teknoloji faaliyetlerine başlamış olup, alüminyum döküm, kalıp yağlama ve parça alma robotları üretmeye devam etmektedir.

 


Vizyonumuz


En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

 

ürünlerimize göz atın